Zakłady na AlkoMaster

Na już drugi zorganizowany event AlkoMaster zakłady znajdziesz w LV BET. Bukmacher nie boi się nowych wyzwań i podobnie jak uczestnicy gali AlkoMaster śmiało wkroczył w kolejną niszę zakładów. Utrzymał swoje zaangażowanie w tę nietypową galę, a do tego przypomnijmy, że to właśnie LV BET jako pierwszy sponsorował i prowadził na wyłączność zakłady na Fame MMA! W przypadku AlkoMastera sponsorem co prawda nie jest, ale obstawianie umożliwia. Zobacz, na kogo możesz postawić – i za ile!

AlkoMaster 2: zakłady na najciekawsze walki!

Właściwie to trudno tutaj o bardzo szczegółowe analizy i zapowiedzi, ponieważ w AlkoMaster zawodnicy nie ścierają się ze sobą w typowy, sportowy sposób – nie jest na tym etapie jasne, na jakiej zasadzie będzie okrzyknięty zwycięzca każdej rundy, a ostatecznie pojedynku. Wynika to ze specyficznej formy pojedynków (walk?) i dodatkowych wyzwań, które przypadną naszym bohaterom losowo. Mimo to planujemy podjąć się zadania, gdy tylko poznamy zawodników drugiej gali AlkoMaster typy na walki pojawią się na stronie. Póki co jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się to wydarzenie. Wygląda na to, że w federacji przydarzyły się pewne zawirowania, bo mimo pierwotnej zapowiedzi na 14 maja 2022 roku start wydarzenia na ten dzień nie był promowany ani nie opublikowano dokładnych informacji o zawodnikach.

AlkoMaster 2 karta walk i kursy LVBET

AlkoMaster 2 kto walczy?Kursy LV BET
SadekTV vs TBATBA
TBA vs TBATBA
Stary Kamerzysty vs TBATBA
TBA vs TBATBA
Warszawski Dresik vs TBATBA
Pudzian vs TBATBA
TBA vs TBATBA
TBA vs TBATBA
TBA vs TBATBA
TBA vs TBATBA

Kursy z dnia 18.04.2022 r. Oferta może ulec zmianie.

Na pierwszym AlkoMaster karta walk prezentowała się interesująco. Były pary dobrane wedle płci i wagi, pojedynki mieszane, a nawet 1 na 1 na 1 na 1. Formuła spodobała się widzom, więc teraz przed nami kolejna gala w takim samym stylu. Na LV BET kursy na AlkoMaster 2 póki co się jednak nie pojawiły, a to dlatego że organizator nie udostępnił jeszcze za wiele informacji na temat karty walk. Mamy nadzieję, że niedługo poznamy sporo gwiazd i ekscytujących zawoników, których będziemy mieć szansę obejrzeć na imprezie!

AlkoMaster 2 kiedy i gdzie oglądać?

[watch-link title=”czekamy na datę” subtitle=”CENA: od 15,00 zł” link=”https://alkomaster.online/ button_text=”KUP DOSTĘP”]

Obstawianie AlkoMaster 2 jeszcze nie jest możliwe. Wciąż czekamy na sprawdzoną informację co do tego, kiedy odbędzie się druga edycja gali. Transmisja w formacie PPV rozpocznie się od godziny 20:00, a dzień imprezy to 6 maja 2022 roku. W przedsprzedaży dostęp do transmisji kosztuje 15 zł w pakiecie standard oraz 25 zł w pakiecie premium. W dniu gali ceny podrosną natomiast do kolejno 19 zł i 29 zł.

 STANDARDPREMIUM
Gala AlkoMasterDostep przez 72hDożywotni dostęp
Nayebana kozetkaTakTak
BackstageNieTak
ChatNieTak
Głosowania i konkursyNieTak
Materiały do pobraniaNieTak

AlkoMaster zakłady, typy i kursy

No dobrze, nie można udawać, że zakłady na MalkoMaster, typy itd. można w jakimkolwiek stopniu brać na poważnie. To taki sam rodzaj zakładu, jak to, czy kumpel da radę wypić 3 setki wódki, zrobić 10 serii burpees i się nie zachwiać. Jeśli więc chcesz obstawiać galę AlkoMaster 2, to traktuj to wyłącznie jako zabawę i nie ładuj w to konkretnej gotówki. Naprawdę.

O co chodzi w AlkoMaster – zasady

Organizator bardzo oszczędnie zdradzał szczegóły i zasady AlkoMaster, ale mamy już za sobą jedną galę, więc coś jesteśmy w stanie powiedzieć. Otóż: wizualnie to trochę jak freak fighty, ale bardziej i inaczej, a do tego unowocześnione; podobnie jak w pierwszej edycji, na AlkoMaster 2 będą pojedynki i kombinacje kilkuosobowe, każda walka po 5 rund w określonym czasie. W każdej rundzie zawodnicy otrzymają ilość alkoholu dostosowaną do kategorii wagowej, a co rundę alkohol dostarczany “fighterom” będzie mocniejszy. Ten, kto wygra AlkoMaster w swojej walce, losuje zadanie do wykonania – może to być zjedzenie żywej larwy, przeczytanie wiersza albo jazda na rowerze.

Boki zrywać.

AlkoMaster: jak obstawiać z głową?

Przy obstawianiu wydarzenia opartego na piciu alkoholu niejednej osobie może przyjść do głowy, żeby towarzyszyć w tej aktywności uczestnikom… Ale nie jest to zbyt dobry pomysł! Oto kilka podstawowych zasad, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na mądre postawienie kuponów na galę:

  • Albo picie, albo obstawianie. Oczywiście nie oceniamy, jeśli masz ochotę napić się alkoholu przy obstawianiu gali, ale w takim wypadku radzimy odpuścić sobie obstawianie, bo jest duża szansa, że podejmiesz nielogiczne decyzje i stracisz kasę.
  • Wyznacz sobie budżet. Zanim zaczniesz obstawianie, zdecyduj się, ile kasy jesteś skłonny przeznaczyć na to wydarzenie i trzymaj się tego, co sobie obiecasz.
  • Nie przesadzaj ze stawkami. Każdy na własną rękę podejmuje decyzję, za ile pieniędzy obstawiać, ale pamiętaj, że AlkoMaster to bardziej szalona zabawa niż prawdziwy sport. Wyniki będą prawdopodobnie jeszcze bardziej nieprzewidywalne niż ma to miejsce w klasycznych sportach, więc weź to pod uwagę, decydując, ile postawisz.

Oferta LV BET AlkoMaster

Chociaż LV BET nie sponsoruje gali AlkoMaster, zakłady z pewnością przygotuje z wszelką dbałością o detale, więc jeśli interesuje Cię to wydarzenie, czemu nie – postaw przy okazji kupon. Kursy dostepne na pierwszą galę wyglądały nieźle, więc tego samego spodziewamy się po kolejnej edycji. No więc czemu nie, można w sumie poświęcić kilka złotych na odrobine rozrywki.

A czy znalazła się może jakaś specjalna oferta, jakiś AlkoMaster Bonus Dizaster? Nie, ale możesz wykorzystać bonusy z pakietu powitalnego dla nowych graczy jeśli dopiero będziesz zakładać konto ma LV BET. Bonus 100% do 1500 zł od pierwszego depozytu, potem bonus 50% do 1500 zł od grugiego depozytu, cashback 333 zł, a do tego darmowe 20 zł za kod promocyjny działają całkiem nęcąco, hę?

Kiedy tylko pojawi się szczegółowa oferta na obstawianie AlkoMaster 2, damy Wam znać w tym artykule. Na razie musimy jednak poczekać, aż organizatorzy zdecydują się na konkretną datę gali.

[bookmaker-cta-second-template link=”https://bonusowykod.com/goto/lvbet/” button_text=”Odbierz do 3353 zł!” bookmaker_logo=”/wp-content/uploads/2021/11/lvbet-logo-250×100-1.jpg”]

Czy obstawianie AlkoMaster jest legalne?

Oczywiście mogło pojawić Ci się w głowie pytanie, czy zakłady na AlkoMaster są legalne. Odpowiedź: są. Owszem, takie zawody w piciu i wygłupianiu się to zdecydowanie rozrywka dla dorosłych, ale przecież dokładnie tak samo jest z zakładami bukmacherskimi, prawda? Tak zwana Ustawa Hazardowa nie zabrania wystawiania kursów na eventy związane z piciem alkoholu, LV BET jest bukmacherem działającym w pełni legalnie, a więc nie ma tu żadnego konfliktu prawnego.

Jeśli więc masz ochotę postawić na AlkoMaster zakłady w dowolnej kwocie, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Czy zakłady na AlkoMaster są ustawione?

Ustawianie zakładów jest niezgodne z prawem, więc nie podejrzewamy LV BET – znanego i dośc szanowanego bukmachera – o tak niskie zagrywki. Na co by to komu było?

Podsumowanie: czy obstawianie AlkoMaster ma sens?

Absolutnie nie. Ale z drugiej strony – czy wydawanie pieniędzy na papierosy ma sens? A jednak są tacy, którzy to robią, no nie?

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe