Tekst zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin
AlkoMaster zakłady, kursy, typy

AlkoMaster zakłady, kursy, typy

GALA: 27 LISTOPADA 2021

Zaktualizowano 24 listopada 2021 przez Artura Niemszuka

Pojedynek wieczoru:

Pojedynek wieczoru Alkomaster: Don Kasjo vs. Rataj. Wygląda znajomo? Przede wszystkim pewnie dlatego, że dopiero co 'walką wieczoru' Don Kasjo był w Fame MMA 12, ale przecież obaj panowie bawią się na galach freak MMA. Jakie możemy tutaj wystawić typy? To pierwsza gala w historii najdziwniejszych eventów, nie mamy więc danych historycznych, które możnaby porównać. Ciężko też śledzić poczynania obu zawodników na popijawach, ponieważ - w przeciwieństwie do wydarzeń sportowych - te nie są rejestrowane. Nie wszystkie. No to kto wygra? Bukmacher wskazuje na Kasjusza Życińskiego i byc może faktycznie treningi do ostatniej gali Fame MMA przygotowały go także fizycznie i mentalnie do walki na szklanki.

Szczegóły

Na pierwszy w historii event AlkoMaster zakłady znajdziesz w LV BET. Bukmacher nie boi się nowych wyzwań i podobnie jak uczestnicy gali AlkoMaster śmiało wkracza w kolejną niszę zakładów. Przypomnijmy, że to właśnie LV BET jako pierwszy sponsorował i prowadził na wyłączność zakłady na Fame MMA! W przypadku AlkoMastera sponsorem co prawda nie jest, ale obstawianie umożliwia. Zobacz, na kogo możesz postawić – i za ile!

Spis treści

  AlkoMaster 1: zakłady na najciekawsze walki!

  Właściwie to trudno tutaj o bardzo szczegółowe analizy i zapowiedzi, ponieważ w AlkoMaster zawodnicy nie ścierają się ze sobą w typowy, sportowy sposób – nie jest na tym etapie jasne, na jakiej zasadzie będzie okrzyknięty zwycięzca każdej rundy, a ostatecznie pojedynku. Wynika to ze specyficznej formy pojedynków (walk?) i dodatkowych wyzwań, które przypadną naszym bohaterom losowo. Mimo to, podejmujemy się zadania i poniżej znajdziesz wypracowane przez nas z okazji pierwszej gali AlkoMaster typy na walki.

  Maluba vs Evelona

  Alkomaster zakłady Maluba vs Evelona

  Zaczynamy od jednego z co-main eventów, czyli prawie-że-walki-wieczoru pomiędzy dwoma paniami. Kim są? Maluba - czy raczej Magdalena Lubaczek - to zwyciężczyni trzeciego sezonu 'Project Lady'. Jak widać nauki w akademii dla dam nie poszły w las. Evelona to natomiast nikt inny, jak Ewelina Kubiak znana z programu 'Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy', a także jednej z gal Fame MMA. Kto wygra pojedynek? Zaprawiona w imprezach zarówno w miejskich dyskotekach, jak i na dworskich salonach Maluba, czy może zaprawiona w showbiznesie i walkach MMA Evelona? Chociaż doświadczenie w piciu z klasą może przemawiac na korzyść tej pierwszej, to jednak w roli zwyciężczyni widzimy raczej Evelonę utrzymującą tę, no... formę.

  Szczegóły

  Lenka & Mia vs Magical

  Alkomaster zakłady Lenka & Mia vs Magical

  Dwie na jednego? Organizatorzy AlkoMaster twierdzą, że dobieraja pary (czy też: przeciwników w walce) wagowo. Innymi słowy: obie panie ważą tyle, co jeden pan. Kim jest ten tercet? Otóż Lenka to gwiazda MTV - Lena Majewska, kolejna znana z programu 'Warsaw Shore' zawodniczka AlkoMaster 1. Mia to znana jako 'Mia Nesti Baka' modelka, instagramerka, youtuberka (wśród zawodników gali przedstawiona jako 'osobowość'). A Magical? Wielu określa go jako prekursora patostreamingu w Polsce. Swoimi alkoholowymi ekscesami podczas transmisji na YouTube zdobył... popularność. Mama natomiast nadała mu imię Daniel Zwierzyński. Poza własnym kanałem YouTube wystąpił także jako zawodnik freak MMA. Kto ma tu w takim razie największe szanse: podwójne uderzenie imprezowiczek, czy konkretne uderzenie pato-zawodowca? Szanse są dość wyrównane i chociaż LV BET stawia na Magicala, to my przekornie typujemy zwycięstwo duetu Lenki i Mii.

  Szczegóły

  Megakot vs Kruszwil

  Alkomaster zakłady MegaKot vs Kruszwil

  Extra fight w kategorii Open na AlkoMaster 1. Ścierają się (podlewają?) Mercin 'Megakot' Kocik - instagramer, postać znana z programu 'Królowe Życia' oraz jako 'Ojciec Lorda Kruszwila'. Naprzewi niego staje... Lord Kruszwil właśnie, czyli Marek Kruszel, youtuber, przedsiębiorca sprzedający ubrania, zaliczył też występ w Fame MMA. Pojedynak uznajemy za ciekawy głównie dlatego, że ciekawie będzie patrzeć jak tak solidny zawodnik jak Kocik wytrzyma młodziutkiego Kruszela.

  Szczegóły

  AlkoMaster karta walk i kursy LVBET

  AlkoMaster kto walczy? Kursy LV BET
  Diabeł – Żółw.tv 1.75 – 1.85
  Szofer – TKM 1.70-1.90
  Mielonidas – Fit.pl 1.60 – 2.05
  Lenka & Mia – Magical 1.90 – 1.70
  Psychotrop – Ćwiartson & BigJack 1.85 – 1.75
  Pasza – Arnold 1.75 – 1.85
  Kolar & Lasik – Pedro & Alanik 2.05 – 1.60
  Kruszyna – Konserwator – Noras – BodyChrist 1.98 – 2.20 – 3.95 – 5.40
  Maluba – Evelona 1.85 – 1.75
  Ferrari – Hejter 1.80 – 1.80
  Don Kasjo – Rataj 1.40 – 2.50

  Kursy z dnia 23.11.2021 r. Oferta może ulec zmianie.

  Trzeba przyznać, że na jak na pierwsze AlkoMaster karta walk prezentuje się – z braku lepszego określenia – interesująco. Mamy pary dobrane wedle płci i wagi, mamy pojedynki mieszane, a nawet 1 na 1 na 1 na 1. Czy taka formuła spodoba się widzom. Wszystko oczywiście będzie uzależnione od tego, na ile udane będzie show i jak sprawdzi się pomysł zawodów w spożywaniu alkoholu sam w sobie. Mimo to bukmacher się postarał i wystawione przez LV BET kursy na AlkoMaster 1 mogą przynieść całkiem fajne pozycje na kuponach. Nie oszukujmy się jednak – to będą bardziej kupony gry losowej, niż poważnego typowania sportowego.

  AlkoMaster kiedy i gdzie oglądać?

  Obstawianie AlkoMaster możliwe jest już teraz, a inauguracyjna gala odbędzie się w sobotę, 27 listopada. Transmisja w formacie PPV rozpocznie się od godziny 19:00. W przedsprzedaży dostęp do transmisji kosztuje 15 zł w pakiecie standard oraz 25 zł w pakiecie premium.

  STANDARD PREMIUM
  Gala Dostep przez 72h Dożywotni dostęp
  Nayebana kozetka Tak Tak
  Backstage Nie Tak
  Chat Nie Tak
  Głosowania i konkursy Nie Tak
  Materiały do pobrania Nie Tak

  AlkoMaster zakłady, typy i kursy

  No dobrze, nie można udawać, że zakłady na MalkoMaster, typy itd. można w jakimkolwiek stopniu brać na poważnie. To taki sam rodzaj zakładu, jak to, czy kumpel da radę wypić 3 setki wódki, zrobić 10 serii burpees i się nie zachwiać. Jeśli więc chcesz obstawiać galę AlkoMaster 1, to traktuj to wyłącznie jako zabawę i nie ładuj w to konkretnej gotówki. Naprawdę.

  O co chodzi w AlkoMaster – zasady

  Organizator bardzo oszczędnie zdradza szczegóły i zasady AlkoMaster, jednak na stronie alkomaster.pl pojawił się ogólny opis całego przedsięwzięcia. Otóż: wizualnie ma być to trochę jak freak fighty, ale bardziej i inaczej, a do tego unowocześnione; będą pojedynki i kombinacje kilkuosobowe, każda walka po 5 rund w określonym czasie. W każdej rundzie zawodnicy otrzymają ilość alkoholu dostosowaną do kategorii wagowej, a co rundę alkohol dostarczany “fighterom” będzie mocniejszy. Ten, kto rygra AlkoMaster w swojej walce, losuje zadanie do wykonania – może to być zjedzenie żywej larwy, przeczytanie wiersza albo jazda na rowerze.

  Boki zrywać.

  Oferta LV BET AlkoMaster

  Chociaż LV BET nie sponsoruje pierwszej gali AlkoMaster, zakłady przygotował cokolwiek pieczołowicie, więc jeśli interesuje Cię to wydarzenie, czemu nie – postaw przy okazji kupon. Kursy dostepne na galę wyglądają całkiem nieźle, więc można w sumie poświęcić kilka złotych na odrobine rozrywki.

  A czy znalazła się może jakaś specjalna oferta, jakiś AlkoMaster Bonus Dizaster? Nie, ale możesz wykorzystać bonusy z pakietu powitalnego dla nowych graczy jeśli dopiero będziesz zakładać konto ma LV BET. Bonus 100% do 1500 zł od pierwszego depozytu, potem bonus 50% do 1500 zł od grugiego depozytu, cashback 333 zł, a do tego darmowe 20 zł za kod promocyjny działają całkiem nęcąco, hę?

  Czy obstawianie AlkoMaster jest legalne?

  Oczywiście mogło pojawić Ci się w głowie pytanie, czy zakłady na AlkoMaster są legalne. Odpowiedź: są. Owszem, takie zawody w piciu i wygłupianiu się to zdecydowanie rozrywka dla dorosłych, ale przecież dokładnie tak samo jest z zakładami bukmacherskimi, prawda? Tak zwana Ustawa Hazardowa nie zabrania wystawiania kursów na eventy związane z piciem alkoholu, LV BET jest bukmacherem działającym w pełni legalnie, a więc nie ma tu żadnego konfliktu prawnego.

  Jeśli więc masz ochotę postawić na AlkoMaster zakłady w dowolnej kwocie, to nic nie stoi na przeszkodzie.

  Czy zakłady na AlkoMaster są ustawione?

  Ustawianie zakładów jest niezgodne z prawem, więc nie podejrzewamy LV BET – znanego i dośc szanowanego bukmachera – o tak niskie zagrywki. Na co by to komu było?

  Podsumowanie: czy obstawianie AlkoMaster ma sens?

  Absolutnie nie. Ale z drugiej strony – czy wydawanie pieniędzy na papierosy ma sens? A jednak są tacy, którzy to robią, no nie?