EliteBet kod promocyjny

Wygląda na to, że na polskim rynku pojawi się wkrótce nowy bukmacher! Mowa o EliteBet – kod promocyjny ani bonus tego buka nie są póki co znane, ale już teraz możemy się z Tobą podzielić podstawowymi informacjami na temat marki i przewidywaniami co do tego, jak będzie wyglądać jej oferta. Czy będzie warto odebrać od EliteBet bonus powitalny?

EliteBet zakłady bukmacherskie 2024

Póki co znaleźć można niewiele pewnych informacji na temat nowego buka, ale już wiemy, że należąca do spółki True Sport sp. z o.o. marka będzie prezentować swoje usługi pod adresem www.elitebet.pl. Niestety nie ma jeszcze możliwości, żeby założyć tam konto i rozpocząć grę.

Jeśli już nie możesz się doczekać startu EliteBet i chcesz jak najszybciej zacząć obstawiać, to radzimy Ci na początek założyć konto u innego, działającego bukmachera. Z naszej strony rekomendujemy Fuksiarza – to również świeżo powstała marka, która zdążyła już otworzyć serwis dla użytkowników!

Fuksiarz

93/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 19 maja 2024
  • Cashbacki bez obrotu
  • Freebet mobile, bez obrotu

Fuksiarz, fachowiec, fajny buk

Aby zgarnąć od Fuksiarza bonus, nie jest potrzebny fart. Czasami przydaje się do wygrania zakładów, ale sama oferta, kursy i dodatkowe promocje pomagają szczęściu!

Nowy bukmacher EliteBet z licencją

Czy prezentujące swoje usługi pod nazwą EliteBet bukmacher może legalnie działać na terenie Polski? Ależ oczywiście – w przeciwnym wypadku w ogóle nie prezentowalibyśmy Ci jego oferty.

Firma True Sport Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem Pl. Stanisława Małachowskiego 2 00-066 Warszawa uzyskała już oficjalnie licencję na organizowanie zakładów wzajemnych przez internet. Nie posiada natomiast pozwolenia na obstawianie w punktach naziemnych, więc wygląda na to, że przynajmniej na początku w przypadku buka EliteBet oferta ograniczy się do zakładów online. Zobaczymy, czy w swoim czasie uzyska on również licencję offline i otworzy pierwsze punkty stacjonarne.

EliteBet kod promocyjny

Czy będzie można wykorzystać u buka EliteBet kod promocyjny? Jeszcze nie możemy być niczego pewni, ale naszym zdaniem prędzej lub później taka możliwość powinna się pojawić.

A o co w ogóle chodzi z tym kodem? Mowa oczywiście o specjalnym haśle, które pozwala odebrać lepszy bonus powitalny od bukmacherów takich jak EliteBet. Kod promocyjny często pojawia się w nowych serwisach dopiero po jakimś czasie, więc radzimy nie nastawiać się na to, że będzie on dostępny już pierwszego dnia działalności tej marki.

Podejrzewamy jednak, że w końcu możliwość podbicia promocji powitalnej stanie się dla nowych użytkowników dostępna, a my poinformujemy o niej oczywiście najszybciej, jak to tylko będzie możliwe! Natomiast zanim kod będzie dostępny, na EliteBet bonus bęzdie można odebrać tylko w standardowej formie.

EliteBet bonus powitalny

Jesteśmy niemal pewni, że na nowych graczy będzie czekał na EliteBet bonus. Nawet jeżeli nie będzie on widoczny w pierwszych dniach funkcjonowania nowego serwisu, to powinien pojawić się stosunkowo szybko – w końcu właśnie dzięki niemu bukmacher spróbuje zachęcić użytkowników do rejestracji.

Jak konkretnie może wyglądać na EliteBet bonus? Spodziewamy się jednej z poniższych promocji:

  • Reload – możliwe, że nowi gracze będą mogli otrzymać podwojenie pierwszego złożonego depozytu. Jeśli pojawi się na EliteBet kod promocyjny, to jego posiadacze prawdopodobnie będą mieli dostęp do jeszcze wyższej kwoty reload niż w standardzie.
  • Cashback – ostatnimi czasy popularnym rodzajem promocji jest cashback, czyli pewnego rodzaju ubezpieczenie zakładu. Jeśli właśnie taki będzie na EliteBet bonus, to będziesz mógł postawić kupon ze zmniejszonym ryzykiem, bo w razie przegranej bukmacher odda Ci kasę.
  • Freebet – jest uwielbiany przez graczy, bo przecież każdy lubi obstawiać za darmo. Czy na EliteBet zakłady będzie można na początku puszczać bez inwestowania swoich pieniędzy? Dopiero się przekonamy, ale użytkownicy z pewnością przyjęliby taką opcję z entuzjazmem.
  • Brak podatku – często zdarza się, że nowy bukmacher pokrywa z własnej kieszeni podatek 12% od kuopnu, dzięki czemu gracz może się poczuć, jakby puszczał zakłady bez podatku. Czy nowy bukmacher EliteBet zdecyduje się na taki krok? To by było ciekawe!

EliteBet oferta zakładów

Jakie będzie można obstawiać na EliteBet zakłady? Spodziewamy się, że bukmacher skoncentruje ofertę na sportach, w szczególności tych najpopularniejszych w Polsce jak na przykład piłka nożna, siatkówka, tenis czy dyscypliny zimowe.

Oprócz tego standardem są już obecnie zakłady na rozrywkę i wydarzenia kulturowe. Popularny jest też esport – spodziewamy się, że dostępne będą przynajmniej podstawowe rynki na najbardziej znane rozgrywki w gry komputerowe. Bardzo możliwe, że na EliteBet będzie też można obstawiać sporty wirtualne, choć niekoniecznie już od pierwszego dnia.

Wielu buków wprowadza obecnie do swojej oferty zakłady na gry karciane, ale jest to raczej domena najbardziej innowacyjnych spółek na rynku. Zdziwiłoby nas więc, gdyby już na samym początku zwany EliteBet bukmacher zdecydował się na taki krok.

EliteBet pl aplikacja mobilna

Czy będzie można obstawiać zakłady na EliteBet przy pomocy apki mobilnej? Podejrzewamy, że tak, ale raczej dopiero po jakimś czasie. Naszym zdaniem nowy buk wystartuje jedynie ze stroną internetową i z telefonu będzie można obstawiać tylko przez wersję mobile. Z czasem powinna się jednak pojawić także apka na systemy iOS i Android!

Jest jeszcze jedno ważne pytanie co do EliteBet – kiedy wystartuje ten nowy bukmacher? Niestety nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowej odpowiedzi, ale podejrzewamy, że pierwsze zakłady w tym serwisie będziesz mógł obstawić w 2022 roku.

Póki co pozostaje nam grzecznie czekać i zastanawiać się, czy wystawiony przez EliteBet kod promocyjny będzie godny uwagi. Oby właśnie tak się okazało! A w międzyczasie polecamy przeczekanie u Fuksiarza – ten buk już teraz ma w ofercie różnorodne zakłady i spory bonus powitalny!

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe