MIBR vs Movistar Riders (IEM Cologne) zakłady i typy – 05.07.2022

Już 5 lipca startuje prestiżowy turniej IEM Cologne. W świątyni esportu spotkają się najlepsze drużyny CS: GO. Zaczniemy od rundy play-in, a jednym z ciekawszych meczy będzie MIBR vs Movistar Riders. Zakłady bukmacherskie już wystawiły swoje kursy, a my analizujemy typy.

MIBR vs Movistar Riders zakłady bukmacherskie

Na turniej IEM Cologne zaproszenie otrzymały 24 drużyny CS:GO z całego świata, a jednym z kryteriów był ranking ESL Pro Tour. Osiem czołowych drużyn zostało dodanych do drabinki głównej, a pozostałe szesnaście powalczy o kolejne osiem miejsc w turnieju głównym IEM Cologne. Wśród nich znalazły się też MIBR i Movistar Riders, które trafiły na siebie w pierwszej rundzie play-in.

Już teraz można postawić na mecz MIBR vs Movistar Riders zakłady bukmacherskie, ale zanim to zrobisz, warto przybliżyć zasady IEM Cologne oraz zapoznać się z ostatnimi wynikami i statystykami tych teamów. Otóż faza play-in składa się z dwóch rund. Mecze pierwszej rundy zostaną rozegrane na jednej mapie, a drugie na maksymalnie trzech (do dwóch wygranych map). W związku z tym, gracze w pojedynku MIBR vs Movistar Rider muszą być wyjątkowo skoncentrowani, bo szans na poprawkę nie będzie.

MIBR, czyli Made in Brazil to ekipa, złożona z samych Brazylijczyków. chelo, exit, Tuurtle, JOTA i branz4n wygrali trzy ostatnie mecze. Na ESL Challenger Valencia 2022 pokonali 16:12 Rare Atom. Wcześniej wygrali także 2:0 z TYLOO oraz 2:0 z cowana Gaming na ESL Pro League Season 16 Conference.

Ich rywale w IEM Cologne play-in, a więc Movistar Riders to Hiszpanie, a konkretnie mopoz, alex, DeathZz, SunPayus oraz dav1g. Movistar Riders wygrali tylko 1 z 3 czerwcowych meczy, ale potencjału tego teamu nie trzeba nikomu przypominać. Jeśli chodzi o wyniki, to Movistar Riders przegrali 0:1 z 1win, wygrali 2:0 z sAw oraz przegrali 0:1 z Complexity Gaming.

Mobilizacja w obu teamach na IEM Cologne jest ogromna. To jedna z najbardziej prestiżowych imprez w świecie e-sportu, a pula nagród sięga 1 miliona dolarów, z czego aż 400 tysięcy dolarów powędruje na konto zwycięskiej drużyny. Jest o co walczyć!

Jak wyglądają nasze na MIBR vs Movistar Riders typy?

Bukmacherzy mają twardy orzech do zgryzienia, czego dowodem są na mecz MIBR vs Movistar Riders kursy, zaprezentowane na końcu naszego tekstu. Nie można się temu dziwić, bowiem spotkają się dwa teamy o zbliżonym potencjale. Zadecydować tak naprawdę mogą detale czy dyspozycja dnia poszczególnych liderów. My jednak stawiamy na MIBR vs Movistar Riders typy na wygraną Hiszpanów, a więc Riders.

MIBR vs Movistar Riders kursy – porównanie bukmacherów

Zobacz teraz, gdzie opłaca się postawić na mecz MIBR vs Movistar Riders zakłady. Prezentujemy rekomendowanych bukmacherów oraz ich kursy.

MBIR vs Movistar Riders zakłady STS Fortuna
Wygrana MBIR 1.95 1.95
Wygrana Movistar Riders 1.75 1.85

Oferta kursowa z dnia 1.07. Kursy mogą ulec zmianie.